Upřímně jsem se bála, že se na své stránky už nepřihlásím. Je to taková doba, co jsem tu nebyla, až se stydím! 

Ale povedlo se. Pár věcí jsem zaktualizovala a nasála svou fotografickou esenci. Zní to divně? Ani ne. Bylo pro mě hezké si přečíst, jak to celé vlastně mám a že se ani za rok a půl vlastně nic nezměnilo.

Stále fotím nejraději v exteriéru. Každé webové (brandové, jak jsem nedávno zjistila) focení je pro mě výzvou. Dokonce jsem začala fotit čerstvě narozená miminka v zázemí domova. Tak dlouho jsem se tomu bránila, že jsem to jednou zkusila a zjistila, že mě to baví a rodiče jsou nadšení.

Ateliér, přiznávám, jedu ze setrvačnosti. Je vás ještě tolik, co si každý rok přejete mít ty samé fotky na bílém pozadí (jen s o rok staršími dětmi), že nemám to srdce vám tu možnost odebrat. A vlastně mám vždycky radost, že se mi vracíte, probereme, co je nového, jak se vám daří a loučíme se slovy: „Tak zase za rok!“

K tomu všemu focení chodím stále na zkrácený úvazek do zaměstnání. Už to je rok a půl a jsem ráda, že jsem na tu nabídku tenkrát kývla. Kdo si mě neumí v kanceláři představit, tak věřte, že když si vezmu šaty a namaluji se, tak to není tak špatný :-). To je vlastně jediné, co jsem za ten rok a půl změnila – styl oblékání :-).

Ještě jednu změnu mám a ta nastane od nového roku. Rozhodla jsem se po letech upravit ceny, aby odpovídaly tomu, co nabízím. I tak pevně věřím, že budou pro vás stále přijatelné a budete si je moci jednou za rok nebo za život (svatba) dovolit.

Od 1.1.2022 jsou ceny následující:

1 hodina v exteriéru/ateliéru         2 000,-

1/2 hodina v exteriéru/ateliéru     1 000,-

 Svatební focení (komplet)           15 000,-  + doprava 

Boudoir focení ve studiu                 4 000,-

Kurz focení „Když fotí žena“          2 000,-

Focení novorozenců doma             2 500,- + doprava

Focení na váš web                            4 000,- 

Stále zůstává stejné, že počet výsledných fotografií neuvádím. Co se mi líbí, ráda dám. Upravené fotografie budou ve velkém rozlišení nahrány na stránky Dastax.cz, kde budete mít své vlastní album s přístupovým kódem po dobu 3 měsíců.

Tímto vám děkuji za pozornost. A těším se, až se opět nebo nově setkáme a vzájemně vytvoříme něco nezapomenutelného. Fotografie, ke kterým se budete rádi vracet. 

PS: Právě to je 10 let, co jsem se stala oficiálně fotografkou! A rozhodně s tím nechci přestat. Možná jen lehce zvolnit a věnovat se opravdu jen tomu, co mě baví.