Upřímně jsem se bála, že se na své stránky už nepřihlásím. Je to taková doba, co jsem tu nebyla, až se stydím! 

Ale povedlo se. Pár věcí jsem zaktualizovala a nasála svou fotografickou esenci. Zní to divně? Ani ne. Bylo pro mě hezké si přečíst, jak to celé vlastně mám a že se ani za rok a půl vlastně nic nezměnilo.

Stále fotím nejraději v exteriéru. Každé webové (brandové, jak jsem nedávno zjistila) focení je pro mě výzvou. Dokonce jsem začala fotit čerstvě narozená miminka v zázemí domova. Tak dlouho jsem se tomu bránila, že jsem to jednou zkusila a zjistila, že mě to baví a rodiče jsou nadšení.

Ateliér, přiznávám, jedu ze setrvačnosti. Kdybych si mohla vybrat, tak už ho neroztáhnu, ale je vás ještě tolik, co si každý rok přejete mít ty samé fotky na bílém pozadí (jen s o rok staršími dětmi), že nemám to srdce vám tu možnost odebrat. A co bych také o zimních večerech dělala, že? Já bez těch úprav prostě nemůžu být.

Také jsem se nedávno zasnila, jak by to bylo hezké, mít svůj vlastní pevný ateliér. To by byla jiná. Nemuset ho roztahovat a zase balit… Měla bych ho pro vás kdykoliv k dispozici… No, jenže to není tak jednoduché. A tak jsem ten sen zase zasunula někam dozadu. Ač nerada. Bohužel na to teď nejsou finance. Jedna hypotéka stačí.

K tomu všemu focení chodím stále na zkrácený úvazek do zaměstnání. Už to je rok a půl a jsem ráda, že jsem na tu nabídku tenkrát kývla. Kdo si mě neumí v kanceláři představit, tak věřte, že když si vezmu šaty a namaluji se, tak to není tak špatný :-). To je vlastně jediné, co jsem za ten rok a půl změnila – styl oblékání :-).

Ještě jednu změnu mám a ta nastane od nového roku. Rozhodla jsem se po letech upravit ceny, aby odpovídaly tomu, co nabízím. I tak pevně věřím, že budou pro vás stále přijatelné a budete si je moci jednou za rok nebo za život (svatba) dovolit.

Od 1.1.2022 jsou ceny následující:

1 hodina v exteriéru/ateliéru         2 000,-

1/2 hodina v exteriéru/ateliéru     1 000,-

 Svatební focení (komplet)           15 000,-  + doprava

Boudoir focení ve studiu                 4 000,-

Kurz focení „Když fotí žena“          2 000,-

Focení novorozenců doma             2 000,- + doprava

Focení na váš web                            4 000,- 

Stále zůstává stejné, že počet výsledných fotografií neuvádím. Co se mi líbí, ráda dám. Upravené fotografie budou ve velkém rozlišení nahrány na stránky Dastax.cz, kde budete mít své vlastní album s přístupovým kódem po dobu 3 měsíců.

Tímto vám děkuji za pozornost. A těším se, až se opět nebo nově setkáme a vzájemně vytvoříme něco nezapomenutelného. Fotografie, ke kterým se budete rádi vracet. 

PS: Právě to je 10 let, co jsem se stala oficiálně fotografkou! A rozhodně s tím nechci přestat. Možná jen lehce zvolnit a věnovat se opravdu jen tomu, co mě baví.