Tohle je takové moje ESO v rukávu. Nebo jak nazvat to, co mě vážně baví a přináší to radost těm, které si právě tvoří nebo předělávají své webové stránky?

Když se na mě obrátí nějaká žena (může být i muž) s tím, že by ráda fotografie na web, mé tvořivé srdce jásá, protože právě zde se můžu naprosto kreativně vyřádit. Nejen, že jí vyfotím portrétní fotografie, ale já jí k tomu dodám i náladovky, detaily a to, co je pro její obor charakteristické.

Bude mít k dispozici spoustu fotografií, které může použít do svých článků na blogu i sociálních sítích. Nemusí mi říkat, jak by měly fotografie určené na web vypadat. Přesně vím, co je třeba.

Stačí mi, když mi napíše pár slov o sobě, ukáže současný web nebo sdělí představu, jak by měl nový vypadat. Já se na ni nacítím a společně vybereme vhodné místo na focení.

Čas v tomto případě nehlídám, proto nabízím webový balíček za 4000,-, kdy nejsme omezeny časem a můžeme měnit místa, dát kávu, nespěchat (focení zabere minimálně 2 hodiny).

Při samotném focení je pro mě důležitá vaše pohoda a přirozenost. Tvoříme fotografie pro vaše webové stránky, ze kterých by měla být cítit „autenticita“.

 

Verča Mašínová, tvořivá žena a autorka stránek www.bajecnyweb.cz, o mé práci napsala:

Jsem tvůrkyně webů a moji klienti pro své nové weby potřebují fotografie. Když jsem se poprvé setkala u jedné klientky s fotkama, které fotila právě Gábi, byla jsem uchvácena. Kvalitní fotka je základ dobrého webu. Ale Gabči fotky jsou daleko víc. Mají duši, výraz, jsou nádherné. Výsledný web je tak v kombinaci s Gabrielinými fotkami skoro mistrovské dílo. Zjistila jsem, proč její fotky při své práci tak miluju: Protože ona fotí na web přesně tak, jak potřebuju. Pokud chcete fotky na web takové, na kterých budete nejen krásní, ale i osobití, s duší a netuctoví, pak Gabrielu ze srdce a s plnou zodpovědností a jistotou doporučuji.

Rehana Ježková, podnikatelka roku 2015 a autorka stránek www.angel-wings.cz o mně řekla:

Focení s Gabrielou Pausou je taková lekce sebelásky. Terapie pro duši, lék na pocuchané sebevědomí. Koukám na sebe a vidím se jejíma očima. Ona dokáže ženu, kterou fotí, vidět krásnou. Každou ženu. Protože v každé z nás taková krása je. A když nám ji neukáže zrcadlo, ukáže nám ji tato úžasná fotografka… a nebo spíš terapeutka s foťákem. ♥

Máte i vy zájem o podobné fotografie určené na váš web? Není nic jednoduššího, než mi napsat na e-mail gabriela.pausa@seznam.cz a společně doladíme podrobnosti. 

Těším se na vás!