Kdo jsem byla před dobou „koronavirovou“?

  •  kouzelnice, která vyfotí ženu tak, aby se líbila sama sobě
  •  „pani Třeštíková“, která jednou ročně vytvoří vaše časosběrné fotografie do rodinného alba
  •  součást vašeho svatebního dne, která zachytí vše podstatné, na co vy nebudete chtít nikdy zapomenout
  •  žena s foťákem v ruce, která vám předá vše, co se za poslední roky naučila
  •  a v neposlední řadě ta, která s vámi stráví několik hodin, aby vás zachytila ve své přirozenosti a pomohla vám tím k autentickému vzhledu vašich webových stránek

Kdo jsem v této nelehké době?

  • především máma tří dětí
  • žena milujícího muže
  • fotografka, která si fotí pro radost  

Stále zůstávám věrná Projektu 365 – tj. každý den jedna fotka 365 dní v roce. Každý den beru do ruky fotoaparát (nebo mobilní telefon) a koukám se kolem sebe. Ať už je hezky nebo ošklivo, mám super náladu nebo se mi chce brečet, nikdy nezapomenu zachytit jeden střípek z každého dne roku 2020.

Současná situace mi nedovoluje pracovat. Respektuji nařízení vlády a do odvolání nenabízím své fotografické služby (face to face). Věřím, že až tohle jednou skončí a my se budeme moci opět vidět, bude mít vše najednou úplně jiný rozměr. Opatrujte se! 

Edit – Fotit v exteriéru mohu jen za určitých podmínek – tj. 2 cizí osoby (já a vy) nebo já a vaše rodina. Bohužel ještě není výjimka na to, abyste si mohli sundat roušku (pokud nejste mladší 2 let nebo autisti). Věřím, že se to každým dnem změní. Od května už bude povolené fotit v ateliéru. Pomalu se budu moci vrátit i ke svatbám.

V květnu nastupuji do zaměstnání, tak zatím nepřijímám nové zákazníky. Vy, co už svůj termín máte, tak s vámi počítám. Uvidím, jak pro mě bude práce náročná a kolik energie mi bude zbývat.

Vy, co vlastníte dárkový poukaz, se nemusíte bát, že focení nestihneme. Platnost vám prodloužím o 3 měsíce. Jen si nezapomeňte včas napsat o termín! 

 

Facebooku: https://www.facebook.com/GabroFoto/

Facebooku: https://www.facebook.com/kdyzfotizena/

Instagramu: https://www.instagram.com/gabrielapausa/

Email: gabriela.pausa@seznam.cz

Telefon: +420 731 173 626