Jsem především portrétní fotografka. Samotné focení není jen o mně, ale hlavně o vás. I když slyším: „Gábi, ty jsi kouzelnice!“, vím, že bez vaší důvěry a otevření se, by to nešlo.

Fotoaparát je pro mne nástroj, který mě učí koukat se kolem sebe. Je pro mě důležité, aby byl rychlý a spolehlivý. Pomáhá mi zachytit ten okamžik, kdy se napovrch dostane vaše duše, aby zazářila.

To je ta chvíle, kdy se pak na fotkách líbíte samy sobě. Kdy se vám rozsvítí oči a jste krásné ve své přirozenosti.

To je to kouzlo! Vaše přirozenost, uvolnění a odhození všech masek. Kdykoliv se pak na fotografii podíváte, víte, že jste krásné a nemusíte o sobě pochybovat.

Každé takové focení je ve své podstatně léčivé. Pro mě i pro vás. Vy nedostanete pouze „pár fotek v digitální podobě“, ale něco navíc ve formě zážitku.

Při focení si zakládám na osobním přístupu. Na každého klienta se potřebuji určitým způsobem napojit, vnímám jeho vnitřní krásu, která když se propojí s krásou vnější, výsledek je zaručen.

 

Zuzana Bloščicová po našem posledním focení pronesla:

„Na tvých fotkách je každá žena krásná.“

Vybrat si můžete z ATELIÉROVÉHO nebo EXTERIÉROVÉHO focení. Cena za hodinu je stejná tj. 2000,-. V ceně je zahrnuto hodinové focení a minimálně 20 upravených fotografií nahraných do alba na stránkách Dastax, které vám bude minimálně 30 dní k dispozici.

ATELIÉR

Svůj „mobilní“ ateliér mám v Drahelčicích (Praha západ). Fotím na bílé pozadí a používám záblesková světla. K dispozici je spousta rekvizit. V ateliéru fotím příležitostně. Počet termínů je proto hodně omezen. Pokud máte o ateliérové focení zájem, zarezervujete si svůj termín včas.

!POZOR ZMĚNA! Ateliér mám k dispozici pouze 1x ročně v říjnu pro letité zákazníky. Je možné ho využít jen v případě, že se víkendová kapacita nenaplní. Děkuji za pochopení.

Newborn fotografie v ateliéru nefotím z důvodu zábleskových světel. Miminka fotím v ateliéru ideálně okolo 6 měsíců. Horní věková hranice není omezena. S radostí přivítám i vaše vychované čtyřnohé miláčky.

NEWBORN 

Nově jsem do své nabídky vložila focení čerstvě narozených miminek u vás doma. Nejedná se o žádné stylizované focení, ale zachycení běžných okamžiků vašeho sžívání se s novým členem rodiny. Nejideálnější doba je 14 dní po narození. Základní cena je 2500,- + doprava do vašeho bydliště.

EXTERIÉR

Exteriérové focení závisí hodně na počasí. V případě trvalého deště ho přesouvám, jinak se dá fotit i pod mrakem. Vybírám si lokality okolo svého bydliště (Rudná u Prahy), kde to znám a mám vychytané světelné podmínky i aktuální vzhled okolí. Proto místo a čas upřesňuji i den před termínem focení. Termín je dobré mít v předstihu zarezervovaný, aby vás bylo kam dát.

BOUDOIR FOTOGRAFIE

Jednou za čas vyhlašuji termín boudoir focení pro ženy. Mám k dispozici skvělou vizážistku, která vás dokonale nalíčí a upraví váš účes. Cena za hodinové focení ve studiu je 4000,-.

 

Pokud máte o focení zájem, můžete mě kontaktovat na e-mailu gabriela.pausa@seznam.cz nebo na tel. čísle 731 173 626.

Budu se těšit!