Mám za sebou desítky svateb. Každá z nich je jedinečná a mě baví být v tento den s vámi.

Jsem tichým pozorovatelem a když je třeba, nebojím se přejít do pozice „organizátorky“. Nejen vy, ale i já si přeji mít krásné a originální fotky z vašeho dne.

Určitým způsobem se ve svatební den stávám součástí vaší rodiny. Poznávám rodiče, strýčky a tetičky. Nasávám atmosféru, zachycuji emoce a miluji detaily. Ale především si hlídám vás – nevěstu a ženicha.

Jedna moje nevěsta Zuzka mi řekla:

„Gábi, já jsem tak ráda, že jsi tady. Ty mi dodáváš takový klid.“

Ano, jsem zde i proto, abych vám neustále připomínala, že to je především váš den a že si ho máte užít!

Když si ho budete užívat vy, užijí si ho i všichni okolo vás a já budu mít spoustu báječného materiálu ve svém fotoaparátu.

Pokud vás moje práce oslovila a přejete si, abych byla v tento den s vámi, můžete mi napsat na e-mail gabriela.pausa@seznam.cz a společně zjistíme, zda je termín volný. Podrobnosti můžeme probrat písemně nebo si domluvit předsvatební schůzku v místě, kde bude obřad probíhat.

Cena za svatební focení je 15 000,- (+doprava). Přijedu nafotit vaše svatební přípravy, obřad, poobřadní focení, hostinu, krájení dortu a po prvním svatebním tanci (v podvečer) se s vámi rozloučím.

Minimální balíček (obřad + poobřadní focení) je za 7 500,- (+doprava).

Pro samotné portrétní focení nevěsty s ženichem si vybírám čas odpolední/podvečerní, abychom využili nejlepší možné světlo. Proto na to při plánování svého dne pamatujte v programu.