Souznění…

Je to 5 let a 4 dny, co jsem fotila svatbu, na kterou nikdy nezapomenu. Zanechala ve mně tak krásný pocit!

Kdykoliv si na ni vzpomenu, vybavím si J+M, jak se na sebe usmívají a láska jim kouká z očí. Jakoby to bylo včera!

Ti dva ve mně zanechali víru, že i v dnešní době se lidé berou z čisté lásky, protože cítí, že k sobě patří. Žádný jiný důvod není třeba.

Ještě dnes se vidím, jak sedím u svatební tabule a zachycuji jejich souznění. Ano, to je to správné slovo! Bylo z nich cítit souznění a já nepochybovala, že ti dva se našli.

V té době jsem znala svého muže jen krátce. Když jsem před sebou viděla J+M, toužila jsem a zároveň věřila, že i my dva si takto užijeme svůj svatební den.

O rok a půl později se mi můj sen splnil. Vdávala jsem se z čisté lásky na zřícenině hradu Sion. A vzala si báječného muže. Moji druhou polovinu.

A proč o tom dnes píši? Protože v neděli jsem měla to štěstí a mohla opět s J+M sdílet jejich radost a lásku. Před pár dny oslavili své 5 leté výročí svatby a přivezli mi ukázat jejich dvě kouzelné děti.

Když všichni vyskákali z auta, měla jsem takovou radost, že je vidím!

Vybrali jsme louku, místo, kde nás nikdo nerušil. A začali si povídat. Malá H. mi vyprávěla, do jaké chodí třídy ve školce a její bráška I. se vesele usmíval a poskakoval okolo nás. Vypadalo to, že se všichni na focení těší!

Malí i velcí s radostí spolupracovali a já sledovala, jak se mají rádi. Jak se malí neposedové spravedlivě střídali v náručí svých rodičů a nechybělo velké množství pusinek a smíchu. Bylo to pro mě léčivé focení. Přesně tohle jsem potřebovala!

Ukládala jsem si zase ten pocit. Tu čistou radost a lásku. To vzájemné souznění – rodičů i dětí.

K některým fotografiím potřebuji odstup, u jiných cítím, že není na co čekat. A tak jsem přišla domů a celé to prožívala před svým monitorem znovu. Přistihla jsem se, že se usmívám.

Oni ani netušili, kolik toho pro mne ten den udělali! Co vše ve mně otevřeli.

Jsem jim za to moc vděčná! A za tu pusu na rozloučenou od malého prince ještě víc! Zvlášť, když to není jeho běžný způsob loučení.

Děkuji…

Miluji focení a ukazuji cestu, jak pomocí FOTOGRAFIÍ psát příběh vašeho života, který budou chtít všichni číst...Já a moje cesta >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.