Co nabízím?

Gabriela Pausa Foto

Oslovila vás moje tvorba?

Chcete i vy mít podobné profilové fotografie na váš web, blog či FB?

Napište mi dotaz, ráda vám sdělím bližší informace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Profilové fotografie přímo pro váš web, blog, FB stránky...

Tvoříte si své webové stránky, píšete blog nebo zakládáte fanpage na Facebooku?

Chybí vám vaše autentické fotografie určené k prezentaci?

Toužíte mít přirozené fotografie na kterých se budete líbit samy sobě?

Pak tu jsem právě pro vás!

Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a společně vybereme místo, datum a čas.

Aby se mi lépe vybírala lokalita a mohla jsem se na vás krásně napojit, uvítám zaslání odkazu na váš web, blog nebo fanpage. Pokud ještě nic z toho nemáte, stačí mi stručný popis toho, čím se zabýváte a jaká je vaše představa, co se fotografií týče.

Pak už zbývá se jen uvolnit, dobře se naladit a můžeme se pustit do práce!

Pokud vás přepadají pochybnosti, zda to zvládnete, zda se budete umět hezky tvářit, věřte, že se není čeho bát! Společně to zvládneme. Já vás navedu a za chvíli se uvolníte tak, že zapomenete na to, že se fotíte.

Vím, jak je těžké se otevřít někomu, koho znáte sotva pár minut. Věřte, že váš strach nebo obavy cítím a nebudu na vás tlačit. Stačí prvních pár "zahřívacích" fotografií a uvidíte, že to je zábava. Má práce mě baví a dělám ji ráda. Moje nadšení bývá často nakažlivé. A tak se nakonec budeme bavit obě!

Mým cílem je, vám vytvořit takové fotografie, které s radostí ukážete světu a budete se k nim rády vracet.

Největším oceněním mé práce je, slyšet větu: "Gábi, díky! Já se líbím sama sobě! A moc jsem si to užila."

Co ode mne dostanete?

  • neurčitý počet upravených fotografií - vždy tam budou přesně takové, jaké potřebujete
  • čas strávený příjemnou zábavou - po opadnutí nervozity se budete bavit, to vám slibuji
  • pocit "krásna" - stejný, jaký jsem zažila i já a ostatní ženy, které využily mých služeb
  • radost, když zjistíte, že vaše fotografie pasují na web jako "prdel na hrnec" - ano, přesně tento výraz zazněl z úst Verunky Hanzlíkové, když použila výsledek naší společné práce na re-design svého webu.

 

Focení Gabriely už nějaký čas pozoruji z jiné strany. Jsem totiž tvůrkyně webů a moji klienti pro své nové weby potřebují fotografie. Když jsem se poprvé setkala u jedné klientky s fotkama, které fotila právě Gábi, byla jsem uchvácena. Kvalitní fotka je základ dobrého webu. Ale Gabči fotky jsou daleko víc. Mají duši, výraz, jsou nádherné. Výsledný web je tak v kombinaci s Gabrielinými fotkami skoro mistrovské dílo. 🙂 Zjistila jsem, proč její fotky při své práci tak miluju: Protože ona fotí na web přesně tak, jak potřebuju. 🙂 Pracuju, pracuju a řeknu si - ty jo, tady bych potřebovala fotku, aby byla trochu zasněná a hele, jedna tam je. Tady zas by mi sedla taková a taková a taky tam je. Vždycky tam prostě je. Ona myslí jako já, resp. myslí tak, jak pak myslím i já. Zajímavý todle to je. 😀 Pokud potřebujete fotky na web a chcete takové, na kterých budete nejen krásní, ale i osobití, s duší a netuctoví, pak Gabrielu ze srdce a s plnou zodpovědností a jistotou doporučuji.

Verča MašínováKreativní žena a autorka stránek www.bajecnyweb.cz

Focení s Gabrielou Pausou je taková lekce sebelásky. Terapie pro duši, lék na pocuchané sebevědomí. Koukám na sebe a vidím se jejíma očima. Ona dokáže ženu, kterou fotí, vidět krásnou. Každou ženu. Protože v každé z nás taková krása je. A když nám ji neukáže zrcadlo, ukáže nám ji tato úžasná fotografka... a nebo spíš terapeutka s foťákem. ♥

Rehana JežkováŽena, podnikatelka, blogerka, www.angel-wings.cz

Focení s Gabčou je jeden velký krásný zážitek. Domluvíte si termín, hodinu a pak už necháte všechno na ní. Vy si jen užíváte společně strávený čas. Naše focení probíhalo v centru Prahy. Já si vychutnávala procházku krásnými zákoutími, která jsem zatím neznala, povídala si se ženou nabitou energií a vášní pro focení a nechala se vést jejími jemnými pokyny. Gabi navnímala, jaká jsem, jaký mám životní styl, jak vidím svět a dokázala to nádherně zachytit na fotkách. Ještě ten samý večer jsem od ní dostala náhledy a druhý den upravené fotky ve finální podobě. Wow, naprosto předčila jakákoliv moje očekávání. Gabi je každým coulem profesionálka a zároveň žena, která vás fotí srdcem.

Ivana ČermákováŽena, tvůrkyně stránek www.ivanacermakova.net

Gabrielo, jsem Vám moc vděčná. Zažila jsem s Vámi absolutní novou zkušenost svého života. Umíte z člověka vytáhnout přirozenost. První napětí při focení s Vaší laskavou podporou rychle zmizelo a zanedlouho mě už to bavilo. S výsledkem focení jsem spokojená nejenom já. Ze všech stran, od známých i neznámých lidí dostávám komplimenty. To je Vaše zásluha. Jsem přesvědčená, že podobnou zkušenost si zaslouží zažít alespoň jednou v životě každá žena. Co se týká mě, rozhodně si chci spolupráci s Vámi zopakovat. Ještě jednou děkuji.

Světlana TretiyakovaŽena, Herbalife Indipendend Distributor

Každé focení s Gábinkou je léčivé. Sama jsem jich absolvovala už alespoň pět. Doporučovala bych ho každé ženě. Kromě toho, že si z focení odnesete nádherné fotografie zachycující vaši krásu, kterou Gábinka umí ocenit a pokud ji vy sama nevidíte, tak i "vytáhnout", tak si odnesete nezapomenutelný zážitek. Navíc často až lapu po dechu, jak umí vystihnout tu podstatu každé z nás, a tak z posledního focení, tentokrát na můj blog, vznikly fotografie, které až neuvěřitelně ladí se zamýšleným záměrem mého nově vznikajícího re-designu webu.

Veronika HanzlíkováŽena, autorka blogu Vědomá výživa - www.veronikahanzlikova.cz