Když fotí žena

Jste žena a ...

Chcete se naučit fotit, ale nesnášíte manuály?

Milujete focení, toužíte po své první zrcadlovce, ale zároveň se bojíte, že je to moc složité?

Nejste technický typ a nerozumíte všem těm "cizím slovům"?

Vlastníte zrcadlovku už pár let, ale stále fotíte na automat?

Už nějakou dobu fotíte, ale stále máte pocit, že to není ono?

Potřebujete "nakopnout", získat motivaci a chuť tvořit?

 

PAK JE TENTO E-BOOK PRÁVĚ PRO VÁS!

Koupit e-book

Vážně to není tak složité, jak se to zdá...

Poté, co jsem dostala svou první zrcadlovku a vyfotila první snímek, jsem měla chuť ji vrátit zpátky do krabice a doručit zpět na adresu Ježíška.

Dnes už bych ji za nic na světě nevyměnila!

Focení se stalo mou vášní. Když mám fotoaparát v ruce, jsem tady a teď a vnímám svět kolem sebe jinýma očima.

Baví mě tvořit a jako žena, matka vím, jak je pro každou z nás důležité se kreativně "vyřádit". Najít si tu chvíli sama pro sebe a zapomenout na všechny povinnosti a starosti všedního dne. V tomhle je můj fotoaparát mým terapeutem.  Mým třetím okem a úschovnou vzpomínek, které se při následném prohlížení fotografií odvíjí jak při sledování dojemného filmu...

Je to již 9 let, co jsem se stala majitelkou zrcadlovky. 7 let, co se z mého koníčku stala profese. Jsem vděčná, že se mohu živit tím, co mě baví a předávat radost prostřednictvím fotografií.

Mým cílem je podělit se o vlastní znalosti a zkušenosti tak, že vám předám kus sebe sama a své radosti z tvorby vlastních autentických fotografií.

Co e-book obsahuje?

 • Motivaci.
  Tak potřebnou v začátcích, kdy máte chuť to vzdát.
 • Vše, co jsem potřebovala vědět, ale bála jsem se na to zeptat jiných fotografů.
  Předávám vám způsob vlastní tvorby.
 • Stručný návod, jak nastavit svůj fotoaparát, aby fotil tak, jak chcete.
  A vznikly tím přesně takové fotografie, po kterých toužíte.
 • Kompoziční pravidla, která je dobré znát.
  A také se dozvíte, že je můžete i vědomě porušovat a nikdo vás za to nepotrestá.
 • Ale také to něco, co může předat jen žena ženě...
  To, co vám muž fotograf prostě nepředá.
 • Tento e-book není návod, jak se ze dne na den stát profesionální fotografkou.
  Vše má svůj čas a k dokonalým snímkům se musíte samy postupně profotit.
 • Není ani manuálem, který vás seznámí se všemi tlačítky.
  Představím vám jen ty vybrané, které používám při nastavování fotoaparátu já.

Čtěte tento e-book bez očekávání. Nechte ho na sebe působit a vezměte si z něj přesně to, co s vámi souzní.

Vložila jsem do něho vše, co bych ve svých začátcích toužila slyšet a znát. Především podporu a motivaci, jednoduchá pravidla,  nastavení a vychytávky, na které v manuálech ani formou pokusů a omylů, nenarazíte.

Reference

Už minimálně pět let toužím po zrcadlovce. Miluju focení a neskutečně mě to baví. Jen vždycky bylo něco důležitějšího, než ten foťák... vždyť ten mobil fotí přece taky dobře. Po přečtení eBooku jsem rozhodnutá posunout foťák v pořadníku na přední místa. Moc mě pobavila věta o zoomování nohama... co si budeme povídat, s mobilem to jinak nejde. Čtení ve mně vzbudilo neuvěřitelnou touhu si jít teď hned pořídit foťák a začít všechno prakticky zkoušet. Díky moc! Jsem přesně ta žena, která je srdcem fotografka a už se nemůžu dočkat svého vysněného Nikonu... ♥

Bára VeseláŽena, autorka blogu Veselá domoškola - www.veselabara.cz

Často se nestává, že knížka naplňuje od začátku do konce obsah svého titulu. O to víc ovšem člověka těší, když takovou knihu najde. Pro mnoho lidí může být obtížné si představit, o čem tak knížka s titulem Jak fotí žena může být, či matoucí, v čem by mělo být ženské focení jiné či specifické, že je třeba mu věnovat celou, poměrně rozsáhlou knihu. Gábi ale s elegancí a laskavostí sobě vlastní vysvětluje, čím se liší pohled ženy a muže na svět kolem sebe, jejich hodnocení kvality snímku i přístup k možnostem, které nabízí vyspělá technika. Velmi precizně shrnuje, jaké jsou zásadní faktory, které ovlivňují ženu a její cítění a vnímání při focení, i způsob, jakým se fotografčino ladění otiskuje na její snímky. Autorka tak ženám nabízí, aby se nesnažily vyrovnat ostatním fotografům, aby naopak využily svého jedinečného vidění světa. Nenápadně tak vyprávěním vlastního příběhu nabízí podporu pro jejich sebevědomí jako fotografek. Boří mýtus, který do nás roky dře škola, a sice o rozdělení na špatné a dobré. Špatné a dobré nastavení, focení, snímky... Naopak citlivě podporuje v ženách, které se neodvažují zachycovat svět kolem sebe objektivem jen proto, že se bojí chyb, odvahu chyby dělat, poučit se z nich a jen s jejich pomocí se propracovávat ke svému osobitému stylu. Vedle odborných částí a praktických technických návodů ohledně nastavení techniky tak také velmi poutavě nabízí to dobrodružství na cestě hledání vlastní kreativity. A to je asi největší přínos knihy. Neznám totiž ženu, která by nepotřebovala dodat odvahu k tomu být sama sebou, dělat chyby, fotit a mazat a kochat se a komponovat a… tvořit. A Gábi to touhle knihou dělá. Dobře.

Marína DvořákováŽena, slovní uličnice

Fotím a jsem žena. Proto mě hodně zajímal Gabči nový e-book « Když fotí žena ». Lituji, že jsem ho nemohla mít po ruce před lety, když jsem se trápila s technikou, nastavováním, vybíráním objektivů… Určitě by mi ušetřil hodně času a námahy. Focení vnímám stejně jako autorka e-booku – intuitivně a jako ona nerada čtu manuály a různé technické příručky. Bez určitých základů to ale prostě nejde a je několik cest, jak se k potřebným znalostem dostat. Metodou pokus-omyl (zdlouhavá a ne vždy úspěšná), absolvováním fotokurzu (náročnější na čas a peníze) anebo díky Gabči e-booku, který srozumitelnou a nenásilnou formou podává všechny podstatné informace. Navíc nás autorka inspiruje svým osobním příběhem, dokáže dodat sebedůvěru těm, co váhají nebo si nevěří. Celý e-book je lemován jejími krásnými fotografiemi, takže si pěkně počteme a i se pokocháme. E-book tedy rozhodně doporučuji všem, co se chtějí naučit fotit dobře technicky, ale zároveň v souladu se svými pocity a svou duší.

Petra Kham PražákováŽena, fotografka

Když fotí žena... Tento e-book není jen jakýsi návod, jak nastavit foťák, co který čudlík znamená, ale je něco mnohem víc. Každá žena, která alespoň trochu fotí, chce začít fotit, nebo fotí a je stále sama se sebou nespokojená (to jsem já), v něm najde vše, co zrovna potřebuje. Gábi není jen fotografka, ale také fotokoučka. Fotí, předává zkušenosti, inspiruje, motivuje a to mnoha způsoby. A právě jedním z nich je e-book Když fotí žena, který stojí za přečtení!

Vitalína TiefenbachováŽena, hobby fotografka

Jaká je cena?

O ceně tohoto e-booku jsem měla jasnou představu už od samého začátku. Přála jsem si, aby byl cenově dostupný a zároveň nebyl tak levný, aby si ho někdo stáhl do svého PC a nechal ho "ležet" bez povšimnutí. To by byla škoda. 

Sama jsem své poslání objevila v době, kdy jsem byla na rodičovské dovolené a neměla peněz nazbyt. Vím,  že s příchodem konce rodičovské dovolené se ženy začínají hledat... Netouží se vrátit zpět do zaměstnání. A třeba právě ony ocení tento e-book, protože cítí, že focení by mohla být i jejich cesta...

111 stran e-booku Když fotí žena jistě přinese něco hodnotného i těm ženám, které už dlouho touží fotit, ale vždy bylo něco přednějšího než čas na zachycování krásných věcí, lidí, zvířat a třeba květin okolo nás. Jsou to ženy, které už se nemusí starat o malé děti a mohou se věnovat samy sobě, svým koníčkům, psaní blogu... Právě ony ocení své vlastní autentické fotografie, které mohou sdílet se světem!

Cena e-booku je 750 Kč.

 • Je to polovina mého 5 hodinového kurzu pro začínající fotografky.
  Výhoda pořízení e-booku je i v tom, že nemusíte nikam cestovat a opouštět rodinu. A máte současně i možnost se k němu opakovaně vracet a zkoušet různá nastavení (doporučuji si vytisknout 2 stránky e-booku na 1 A4 a dělat si do něho poznámky).
 • Je to méně jak polovina sazby mého hodinového focení.
  Díky návodu, jak si nastavit svůj fotoaparát, si můžete samy vytvořit vlastní autentické fotografie a ušetřit tak finance třeba za produktové foto.

V ceně není jen samotný e-book, ale i bonus navíc!

Tímto bonusem je videonávod v hodnotě 250 Kč! ZDARMA

Najdete v něm návod, jak si do svého PC stáhnout editor na úpravu fotek PHOTOSCAPE a jak v něm začít upravovat fotografie. 

Proč právě Photoscape?

Protože je rychlý, snadný a zvládne v něm pracovat úplně každý! A navíc je ZDARMA ke stažení v českém jazyce.

Když mi ho před lety doporučila kamarádka, netušila jsem, jak vděčná za něj budu. Věřím, že i vy ho oceníte!

Navíc, pokud zůstanete v mé databázi kontaktů, získáte doživotní aktualizaci e-booku zdarma!

A spolu s nákupem e-booku získáte i členství v uzavřené skupině na FB - Když fotí žena, ve které se můžete společně posouvat s ostatními účastnicemi mých fotokurzů pro ženy a majitelkami e-booku. Síla vzájemného sdílení, učení se a plnění týdenních úkolů přinesou ztrátu ostychu a chuť tvořit!

Nejste si jisté, zda je to to, co hledáte?

Záleží mi na tom, abyste byly spokojené. Nabízím vám proto 14 denní garanci na vrácení peněz. Pokud budete mít pocit, že nemluvíme společnou řečí, vrátím vám bez otázek peníze zpět na váš účet.

Objednejte si e-book

Když fotí žena

právě teď!

Nečekejte na to, až budete mít více času nebo lepší foťák!

Milujete focení? Chcete se ve své tvorbě posunout?

Pak na nic nečekejte!

E-book Když fotí žena vám ukáže směr a otevře cestu k tvoření vlastních autentických fotografií.